Entertainment news

Emmys 2017 winners- Melissa McCarthy nabs Creative Arts award for her Sean Spicer impression

Geç onur, şu anki siyasi ortamdan uzak durmadığını, söylem ve yapımlarda bozulma önceliğini ele aldığını gösteriyor. Emmy Ödülleri bir hafta sonra aynı kalmayı garantiliyor. Doğrusunu söylemek gerekirse, pazar günü Yaratıcı Sanatlar Emmy Ödülleri – neyin geleceğine dair bir gözden geçirme – yasama konularını zorladı.

Melissa McCarthy, daha önce Beyaz Saray Basın Sekreteri Sean Spicer’ın pandomimine karşı Komedi Dizisi’nde Üstün Misafirperverliğin beğenisini kazandı. Spicer, Cumhurbaşkanı Donald Trump’a göre Spicer’ın kalanını azaltmış, kükreyiciler ve alkışlar toplamış ve tartışmasız sekreterliğini yapmıştı. trajik, kasvetli bir çocuk.

Dave Chappelle, aynı şekilde, yarış sonucunda çıkan “SNL” monologu için, kararın sonucundan şok olmadığını belirttiği bir heykeli de getirdi.

Alexis Bledel, “The Handmaid’s Tale” adlı uygun dramatizasyonunda ziyaretçi bölümü için bir Emmy ödülü aldı ve Show’un organizasyonunu Change.org ile ilerletmek için söyleşi söyleminden yararlandı. O, “hepimizden bir hareket yapmaya çağırmak, katılmak, konuşmak ve uyanık olmak için” bir seçimdi.

Backstage, Bledel, Son Günler tarafından belirtildiği gibi, söyleminin ve gösterisinin politik konusunu anlattı.

%d bloggers like this: