Entertainment Fashion news

Jim Carrey clarifies his odd Fashion Week talk with, burrowing a more profound powerful

“Expert Ventura: Pet Detective” ve daha az tanınmış düşünür Profesör Jim Carrey’nin komedyen yıldızlarından Moda Haftası ünlü merkez görüntüsünün üzerine topladığı düğmeyi absorbe etti ve ovuşturdu.

Bir E adresleme! Haber muhabiri, Moda Haftası amatör, vesilesiyle “simgeler” in aşırı tahmin edilmiş tahmini ve benliğin zor felsefesi üzerine kabataslak önemi üzerinde durdu. En geniş anlamda, genel kararı, hem 2. yüzyılın ortalarında Avrupalı ​​varoluşçularla hem de Doğu Budizmi motive eden düşüncenin uzun mirasıyla sıralanmıştı. “Benim yok,” dedi. “Sadece şeyler oluyor ve dörtlü tetrahedronlar bir arada hareket ediyorlar.”

Carrey, “İşte gerçek şu ki bizim farkımız yok, gelişen haberler var” dedi. Birkaç algılamada, bu Buddha’nın kendisidir. Diğerlerinde ise, Camus’un güvenlik açığı konusundaki tutumunu yansıtıyor. Ayrıca, bu anlamda her durumda idealdir: Moda Haftası bir fark yaratmaz. Bunu, gittiği ve itaatkar bir şekilde birkaçıyla ilgili ayrıntılar sağlayan biri olarak hazırlıyorum. Aynı şekilde, Fiona Apple’ın 1997 MTV Müzik Video Ödülleri’nde “Bu dünya boğa ** t” ifadesinde En İyi Sanatçıya verilen teşekkür söyleminin altındaki akımdan da yararlanıyor. Aynı şekilde, Bill Murray tarzı serin s ** t çağrısında, bu kişilerin bertaraf edilme ihtimali yüzünden sıcak tutumdan ziyade benlik saygısına dönüşen bir çaba olarak, onu da aynı şekilde parçalayabiliriz.

%d bloggers like this: